Çalışan Deneyimi Trendleri 2020

Çalışan Deneyimi Trendleri 2020

2019, bir önceki senenin değişim rüzgarlarını da ardında bırakan bir hızda esti, gürledi, yordu, zorladı ama en çok da geliştirdi. Şimdi de ufak ufak gitmeye hazırlanıyor. Giderken de, dijital çağın insanı geri plana atacağına dair yarattığı algıyı kırıyor ve daha insan odaklı bir geleceğe göz kırparak gidiyor.

İçinde bulunduğumuz yıl, bize en çok şunu öğretti: Dünya, teknoloji ile birlikte dönüyor. Ancak tüm büyük organizasyonlar, aynı zamanda şunun da farkına varıyor ki, teknoloji de insan ile el ele gelişiyor.

Odağına insanı koymayan, güven, aidiyet, anlamlı ilişkiler, destek, takdir gibi duygularve kavramları barındırmayan hiçbir teknoloji, gelişim yolculuğunu tamamlayamaz.

4C1H olarak bizim de inandığımız, odağında insanın olduğu holistik felsefe (bütünün, yalın toplamdan daha anlamlı olduğu) 2020’nin yapay zekalı, dijital dünyasında daha çok anlam bulacak.

Kişisel gelişim yolculukları, design thinking workshopları, odak grup görüşmeleri ve insanın merkezde bulunduğu pekçok farklı çalışma bu sene de gündemlerimizi oluşturmaya devam edecek. Odaktaki insan, yerini her geçen gün sağlamlaştıracak.

İşte bu sebeple, çalışan deneyimini, insan deneyimi olarak duymaya yavaş yavaş hazırlanın. Yetişen yeni kuşaklar, anlam arayışları, her gün gelişen icatlar ve sürat, insana ve onun duygusal yetkinliklerine hiç olmadığı kadar çok ihtiyaç duyacak.

İşte bu anlayışla gümbür gümbür gelen yeni dünyanın, sektöre ve iş dünyasına yön vereceğini düşündüğümüz 2020 çalışan deneyimi trendlerini dilerseniz linke tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Fayda ve anlam bulmanız dileğimizle...

 

İletişim

 

Suadiye Mahallesi Öncü Sokak
Büyükhanlı Sitesi B Apt. No:2/1
D:14 Kadıköy İSTANBUL 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up