BLOG
7 Şubat 2019 Perşembe

4 Soru 1 İnsan!

4 Soru 1 İnsan!

4C1H’de bizi her sabah işe getiren, hiç vazgeçemediğimiz bir motivasyonumuz var: Biz, marka kültürünü oluşturan insanların hallerinden anlıyoruz. Her gün birçok farklı insan hikayesi, kurum kültürü keşfedip yepyeni hikayeler yazmak için görevlerimizin başına geçiyoruz.

Cemal Süreya’nın dediği gibi:

‘’Güzel hayat isteyen, güzel insan biriktirsin.’’

Bizim için de en büyük zenginlik, yaptığımız iş aracılığı ile yeni yüzler tanımak, arkadaşlıklar kurmak, birbirimizden haberdar olmak ve günün sonunda birlikte yeni hikayeler keşfedip bunları iletişimin gücünü kullanarak birçok insana ulaştırmak.

2019 yılında, bu düşüncelerimizden yola çıkarak, her perşembe gününü özel olarak ayıracağımız yeni bir proje geliştirdik! Sadece biz keşfetmeyelim, bizimle birlikte yürüyen herkesle birlikte keşfedelim, büyüyelim istedik.

4 Soru 1 İnsan ile, birlikte çalıştığımız, çalışan deneyimi ve işveren markası alanlarında söyleyecek sözü olan; farklı markalardan, farklı görevlerden, farklı alt yapılardan gelen birçok farklı yüz tanıyacağız. İşveren markası ve çalışan deneyimine nasıl baktıklarını, bugüne kadar neler yaptıklarını, 4 soruda enine boyuna öğreneceğiz. İster markanın kendi olsun ister tedarikçi, ister yönetici ister stajyer; İK iletişimi üzerine az ya da çok deneyimi ve söyleyecek sözü olan herkesi, her perşembe, linkedin ve blog sayfamızda yayınlanacak 4 Soru 1 İnsan projesi ile tanıyacağız!

Projemizin ilk konuğu, önümüzdeki perşembe günü, 14 Şubat’ta bu sayfada olacak!

Bizi takip edin, yeni hikayeleri birlikte keşfedelim!
Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up