BLOG
7 Mart 2019 Perşembe

4 Soru 1 İnsan'da Bu Hafta: Ayşegül Terzioğlu

4 Soru 1 İnsan'da Bu Hafta: Ayşegül Terzioğlu

Çalışan mutluluğu, kurum kültürü, işveren markası hakkındaki sohbetlerimizin yeni durağı 4 Soru 1 İnsan’ın bu haftaki konuğu Domino’s İnsan Kaynakları Müdürü Ayşegül Terzioğlu. Katılımı için kendisine çok teşekkür ederiz!

  • Çalışan Deneyimi sizin için 3 kelime ile ne ifade ediyor?

Birey, Yaşam, Anlam!

  • 2019 Çalışan Deneyimi açısından Domino’s Pizza’da nasıl başladı?

Domino’s inovasyon ve yenilikleri ile her zaman lider olmayı başarmış, koyduğu vizyonu ile bu alanda değerler yaratmıştır. 2019 yılında da sıra dışı ekiplerimiz için benzersiz bir çalışma deneyimi ortaya koymayı hedefledik.

Domino’s’ta yaşamı tüm çalışanları çalışmaya dahil ederek yeniden tasarlıyoruz. Sektörde rol model olacak, iş-yaşam dengesini gözetecek esnek çalışma ve mobil ofis uygulamalarını şubat ayı itibarıyla hayata geçirdik. Yine çalışanların dahil olduğu çalışma grupları ile yazılı ve sözlü iletişim kuralları ile etkin ve verimli toplantılar için mottolarımızı belirliyoruz. Destek ofis çalışanlarının giyim kodunu tekrar tanımlayıp İnovasyon Merkezimizde yapmayı planladığımız renovasyon ile yaratıcı, cesur ve benzersiz bir çalışma ortamı oluşturmayı hedefliyoruz.

  • 2019’da Çalışan Deneyimi planlarınız neler?

Domino’s yolculuğunu, işveren markamız ile kişilerin Domino’s’a temas ettiği ilk andan son ana kadar benzersiz bir deneyim olarak tasarlamak ve bu deneyimi kişilere yaşatmak, paydaşlarla paylaşmak hedeflerimiz var. Burada gerçekleştirdiğimiz tüm iletişimimizi, çalışan deneyimi çatısı altında, uçtan uca ve kitleselden bireysele evrilecek şekilde kurgulamayı sürdürüyoruz.

  • Çalışan Deneyiminin Müşteri Deneyimi ile ilintisinden bahseder misiniz?

Domino’s için müşterilerine hızlı ve güler yüzlü hizmet sunmak en vazgeçilmez değerlerimizdendir. Domino’s İnsan kaynakları olarak bizler de iç müşteri yaklaşımımızda bu değerlerimizi “hep daha iyisini yap” anlayışı ile yaşatıyoruz.

İki yıl önce insan kaynakları organizasyonumuzu iş ortağı çatısı altında yapılandırdığımız organizasyon yapımızı, hizmet verdiğimiz iç müşterilerimize daha yakın olacak ve onlara her fırsatta bunu hissettirecek yaklaşımımızı sürdürüyoruz.
Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up