BLOG
10 Nisan 2018 Salı

4C1H'de Neler Oluyor?

4C1H'de Neler Oluyor?
4C1H’de Neler Oluyor?
 

"Eğer kendisini farklı gören bir şirket ile şirketi farklı gören başkalarını bu işe dâhil edebilirsek dünyayı değiştirebiliriz."

(Michael Porter, Harvard Business School)

4C1H olarak yolculuğumuzun başından beri inandığımız formülü uygulamaya devam ediyor, gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde insanı odağa alıyoruz. Farklılığın, farkındalıkla, bakış açısıyla ilgisi olduğunu, farklı düşünmenin fark yarattığını ise çok iyi biliyoruz.

Neler yapmışız gelin bir kısmına birlikte göz atalım:
 
Organik Kimya ile Dönüşümün Dijitalini Yaşadık!

4C1H’ye katılmasını heyecanla paylaştığımız Organik Kimya ile Dijital Dönüşüm ve Kültür İletişimi projesini hayata geçirdik. Değişim elçileri “Transformers” liderliğinde başlatılan Go Digital Go Humane kültür dönüşüm projesiyle daha uzun süre yeni hikayeler yazacağız.

 

Penti Maestro’ları Eğitim için Hazır!
Müziğini beraber keşfettiğimiz Penti’de her ay yeni bir proje hayata geçiyor. Ritmini çalışanları ile belirleyen Penti, orta ve üst düzey yöneticileri için eğitim programını hayata geçirdi. Eğitim programının adına“Being Maestro” olarak belirlediğimiz ve iletişim çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmeye devam ediyoruz.
 
8.“the HR comm”un Konusu: Liderlik Deneyimi
2018 itibarıyla SRL Danışmanlık sponsorluğunda gerçekleşen iki ayda bir bomontiada ATÖLYE’de düzenlediğimiz the HR communicators etkinliğinde 27 Mart’ta SRL Danışmanlık Kurucu Serdar Lale ve Acıbadem Sigorta Genel Müdür Gökhan Gürcan konuğumuzdu. Önce Serdar Lale “Uygulanabilir Liderlik Modeli”nden, ardından Gökhan Gürcan “Fark Yaratan Liderlik Hikayesi"nden bahsetti. 60’dan fazla insan kaynakları profesyonelinin katılım sağladığı etkinlikte Gökhan Bey, asıl liderliğin insanların hayatına dokunmak olduğununun, insanlara insan olduğunu hissettirmemiz gerektiğinin, iyiliğin peşinden koştukça değer kazanacağımızın, basit dokunuşlarla insanlara faydalı olacağımızın altını çizdi. Etkinliğimize gelen, katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederiz.
 


Rönesans Holding “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” ile Üniversitelerde!
“Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” Yarışması'nı ve okul sonrası iş hayatına ilk adım olan “Pusula” Programı'nı anlatmak üzere Rönesans Holding üniversiteler turuna çıktı. Hazırladığımız sunumla ve tüm iletişim materyalleri ile üniversite öğrencilerine “Gelecek İçin Hazır Mısın?” mesajı veriliyor.

the HR Communicator’lar dileğiniz zaman dileğiniz yerde!

Dijital işimizin çok önemli bir parçası. the HR communicators 450 üyeyi geçti. İnanın biz de “wow” diyoruz. Bir süredir etkinliklerimizde the HR comm uygulamamız ile ilgili gelişmeleri paylaşıyorduk. Geçtiğimiz günlerde App Store ve Play Store’da yerini aldı. ”hrcomm” adıyla App Store ve Play Store’dan uygulamamızı indirebilirsiniz.

Böylelikle the HR communicators etkinliklerini, duyurularını takip edebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ile karşınızda olacağız!

Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hrcom
App Store:https://itunes.apple.com/us/app/the-hr-communicator/id1346001311?mt=8&ign-mpt=uo%3D4


Employer Brand Summit 2018’deyiz!

12 Nisan Perşembe Günü gerçekleşecek olan Employer Brand Summit 2018’de EVP yolculuklarından ve hikayelerinden bahsedeceğimiz bir paneldeyiz.

Katılmak isteyenler “4C1H” promosyon kodunu yazarak %25 indirimle giriş biletlerini alabilir. Fırsatı kaçırmayın deriz.

Detaylı bilgi için:http://www.employerbrandsummit.com

Panel Katılımcıları:
Burcu Çetin, QNB Finansbank HR Planning and Strategy Management Manager
İhsan Mert, Turkcell Employer Branding Management Manager
Pınar Yarar, Founder & Communications Project Designer at 4C1H

Yeni hikayeler yazmaya devam ediyoruz.

Dahil olmamızı istediğiniz bir yer varsa, bi’ kahve içelim.

http://www.4c1h.com
Sevgi,
4C1H

 Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up