BLOG
1 Ağustos 2018 Çarşamba

4C1H'de Neler Oluyor? Yaz Bülteni

4C1H'de Neler Oluyor? Yaz Bülteni

 

Gündem çok hızlı değişiyor ve her zaman güncel kalabilmenin kolay olmadığı aşikar. Bu devinimde, algımızı ve ürettiklerimizi organize edebilecek anlamlı yaklaşımlardan biri de 'insan odaklı” projeler geliştirmek. Bu süreç hem iyi dinlemeyi, hem de cesurca denemeyi gerektiriyor.
 
4C1H olarak paylaştığımız proje örnekleri, etkinlikler ve makaleler de aslında bu büyük resmin bir parçası. Hem sizi dinliyor, halden anlıyor, hem de bir yandan sürekli yeni projeler üretiyoruz.
Gelin bir kısmına birlikte göz atalım!

 
Kibar’da BİZ
Kibar isminden gelen güçle, tüm Kibar Grubu çalışanlarına, potansiyel adaylarına ve paydaşlarına dokunmak üzere gerçekleştirdiğimiz BİZ Birlikte Güçlüyüz işveren markası hayata geçti.

“Gelecek”, “Başarı” ve “Hayat” temalarıyla Kibar Grubu’nun işe alım ve oryantasyon sürecinden, liderlik, takdir ve ödüllendirme projelerine, sosyal etkinliklerinden grup içi duyurularına kadar tüm alanlarda çalışmalarına devam edeceğiz.

 

McDonald’s’ta Senin Gibisi Yok
Sektörün Kutup Yıldızı’nın hikayesini yazdığımız McDonald’s'ta "Senin Gibisi Yok" diyerek değer iletişimini hayata geçirdik.
McDonald’s'lı Olmak Hikayeleri hiç biteceğe benzemiyor!
Takipte kalın
 
 
Stage ile Pentililer Şirket İçi İşlemlerini Kolayca Yapıyor
Şirket içi iş ilanı başvuruları, döküman yönetimi, izin talebi, vize evrakları, servis güzergahları, masraf girişleri, aylık menü ve daha merak ettikleri birçok konuda çözüm sunan Intranet sistemi Stage’in tasarımlarını hayata geçirdik! Penti, artık çalışanlarına bir çok işlemi çevrimiçi ortamda çözme olanağı sunuyor.
 


Çalışan Deneyimi Araştırması 2019 Başlıyor!
Geçtiğimiz yıl 4C1H olarak, Çalışan Deneyimi ilk 10 Trendini belirleyerek PES Survey ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Çalışan Deneyimi Araştırmasını 34 şirket ile çalışmış ve raporlamasını herkesle paylaşmıştık. Şimdi yenisine katılmak isteyen şirketleri bekliyoruz. Detaylarını merak ederseniz, websitemizden “Etkinlikler” Bölümü’nden takip edebilirsiniz!

 
10. the HR communicators Özel Etkinliği Bomba Gibi Geliyor!
26 Eylül, Çarşamba Günü 19.30’da SRL Danışmanlık sponsorluğunda ATÖLYE’de gerçekleştirilecek 10. the HR communicators için etkinlik tasarımını hazırlıyoruz. Tam da Eylül’de, yaz sonrası rehaveti atacak, stratejilerin, vizyonların, hedeflerin konuşulacağı özel sayıya mutlaka bekliyoruz!
Detaylar çok yakında mailinizde olacak!
 

4C1H Content & Special Projects Manager’ını Arıyor!
İlgilenenler hello@4c1h.com adresine mail atabilirse ilanımızı kendileri ile paylaşabiliriz ya da 4C1H Linkendin hesabında yayınladık, oradan bakabilirsiniz. Bu kişi benim diyorsanız CV’inizi bekliyoruz!

 

Yeni hikayeler yazmaya devam ediyoruz.

Anlatmak, anlaşılmak için bi’ kahve içmek istersiniz belki de.

http://www.4c1h.com

Sevgi,
4C1H
Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up