BLOG
17 Ocak 2019 Perşembe

4C1H'de Neler Oluyor?

4C1H'de Neler Oluyor?

“Bir artı bir eşittir bir olur.”
Bizim için Şampiyon Filmi’nden 
 
Yepyeni bir yıl başladı! Biz de 3. senemiziniçindeyiz.
Ne mutlu bize ki; hayallerimiz, günlük işlerimiz haline geldi. Birlikte iş yapma biçimimiz, bir arada olma kültürümüze dönüştü. İçinde yer aldığımız hikayelere kattığımız değer ve yarattığımız etki ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Bu süreçte, birbirimizden, paydaşlarımızdan ve en çok da hatalarımızdan öğreniyoruz.
 
Yolculuğumuzdaki sırrımız ise hem ekibimiz içinde hem de müşterilerimizle; her birimizin kendi özelliklerimizi koruyarak birlikte bir bütün olmayı başarabiliyor oluşumuz. Bu sayede bir sürü farklı hikayeyi toplayarak tek bir hikaye yazalım, o hikaye de birçok insanın duygularına hitap edebilsin istiyoruz.
 
Herkes gibi bizim de 2019’dan dileklerimiz var. 4C1H için de dileğimiz, bu yeni yılın değişimlerin ve yeni heyecanların yılı olması. 2019’da büyüyen ekibimizle "marka kültürünü oluşturan insanların halinden anlayarak hikayelerini keşfetmeye, o hikayelere değer katmak için var olmaya" devam etmeye ve işlerimizle daha çok insana dokunarak daha çok hikaye yazmaya çok hevesliyiz!
 
Bakalım geçtiğimiz aylarda 4C1H'de neler olmuş?

 

 

Biz Buralardayız!
Artık yeni bir evimiz daha var! Bomontiada Atölye’yi toplantılar ve etkinlikler için kullanmaya devam edeceğiz. Strateji, tasarım ve içerik çalıştığımız ve ekipçe günümüzün büyük kısmını geçirdiğimiz yeni ofisimiz ise Koşuyolu’nda. 
Yolunuz düşerse çaya, kahveye bekleriz!

 

Harvard Business Review ve Peryön Dergi'de 2019 Çalışan Deneyimi Trendlerini Anlattık!
Harvard Business Review ve Peryön'de, PES Survey ile ortak hazırladığımız 2019 yılı Çalışan Deneyimi Trendleri ve Araştırması sonuçlarına geçtiğimiz ay yer verildi.

 

the HR communicators #14 Bahçeşehir Üniversitesi’nde!
Bu sene değişim the HR communicators için! 3.senesine başladığımız the HR communicators etkinliklerinde içerik ve katılımcı değişikliğimiz var. Artık çalışan deneyimi, işveren markası, kurum kültürü ve iç iletişime ilgi duyan İK profesyonellerinin yanında öğrenciler de bizimle olacak. Etkinliklerimiz Bahçeşehir Üniversitesi’nde şubat ayında başlayacak. İçerik ve konuşmacı ile ilgili daha detaylı bilgi için bizi izlemeye devam edin!

 

Üniversiteleri ve Öğrencileri Seviyoruz!
Geçtiğimiz aylarda Bilgi ve İstanbul Üniversitelerindeki derslere konuk konuşmacı olarak katıldık. Hem 4C1H’nin yolculuğunu hem de neler yaptığımızı anlattık. Gençlerle buluşmayı ve onlardan ilham almayı çok seviyoruz!

 

GE Aviation, Yeni Ofisinde!
Agile office adıyla bilinen yeni nesil ofisinde çalışmaya başlayan GE Aviation’ın çalışma alanı iletişimini birlikte yaptık.

 

OH BE! diyen BriSA!
Dijital Kültür Dönüşümünü OH BE! Dijital İşyeri! ile duyurduğumuz BriSA, yoğun dijital dönüşüm iletişiminde bizimle birlikte ilerliyor. 

 

Penti’de Değerler Günü!
Penti, 18 Ekim Değerler Günü’nü şirket içerisindeki bir etkinlikle kutladı. Her çalışanın masasında bulunan değerler kutusu, çalışanların sahip olduğu özelliklere göre seçilen kartlar ile doldu. Bu proje ile Penti, World Values Day’in hazırladığı uluslararası raporda yer aldı. 

 

Penti Atölye başlıyor!
Sürekli gelişimi ve eğitimi destekleyen Penti’de Atölye’nin başlamasına çok az kaldı! Farklı eğitimlerle çalışanların destekleneceği bu Atölye ile, tüm Pentililer gelişim imkanı bulabilecek.

 

K-Team Yeni Üyelerini Arıyor!
Kibar Grubu ile K-Team Genç Yetenek Staj Programı katılımcılarının başvuru sürecine başladık! K-Team katılımcıları, Kibar Grubu şirketlerinde geçirdikleri 1 yıl süren staj deneyimi sayesinde profesyonel bir iş deneyimini tadarak, zengin etkinlik takvimi ile hem sosyal hem de kendilerini geliştirebilecekleri bir ortamın parçası olacaklar.

 

4C1H’de biz her yeni işte yeni heyecan ve yeni heveslerle çalışıyoruz. 2019’da yolumuza devam ederken karşılaşacağımız insanları, markaları ve yazacağımız yeni hikayeleri de sabırsızlıkla bekliyoruz!

 
Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up