BLOG
8 Temmuz 2021 Perşembe

Hibrit Düzende İvme Yakalamanın 4 Yolu!

Hibrit Düzende İvme Yakalamanın 4 Yolu!

“Ah kimselerin vakti yok, durup ince şeyleri anlamaya...” der ya şair; hazır mevsim yaza, gün de güneşe dönmüşken yüzünü, 4C1H ekibi olarak biz de biraz durmak,

incelikleri anlamak ve görmek istedik.

 

Biraz gök yüzünün, biraz denizin maviliğine hayran kalmak, üç kitap sayfası arasına bir öğle arası şekerlemesi koymak, buz gibi limonatayı karadutlu bir dondurma ile taçlandırmak, kalbimizi, ruhumuzu ve aklımızı dinlendirmek için kısa bir ara veriyoruz.

 

Bir başka deyişle;

Sevdiklerimizle ve sevildiklerimizle olmak, dünyanın pause tuşuna basmak, incelikleri daha çok anlamak ve görmek, rutinlere daha iyi hallerimizle dönmek için 12-23 Temmuz arasında ekip olarak dinleniyoruz, tatile çıkıyoruz.

 

Biz tatile giderken, siz sevgili iş ortaklarımızla da paylaşacağımız

“Hibrit düzende İVME yakalamanın 4 yolu”unu geliştirdik.

 

Uzun ve zor bir kış geçirdik. Odağında insanın olduğu her iş gibi biz de sürekli olarak kendimizi güncelledik. “İnsan” ne istiyor sorusunun yanıtını kalp gözümüzle görebilmek için çok dinledik, çok okuduk, çok yazdık, çok çizdik, çok çalıştık. Ve şimdi, insanın durma hakkını kullanmaya giderken, bütün bir senenin sonunda öğrendiklerimizi, dünyanın söylediklerini

“Hibrit Düzende İVME Yakalamanın 4 Yolu”nu toparlayarak sizlere sunuyoruz.

 

Kendi deneyimlerimizi de katarak İnovasyon, Verimlilik, Motivasyon, Etkileşim (İVME) odağında ele aldığımız yeni hibrit düzenin trendlerini, projelerini, olmazsa olmazlarını merak ediyorsanız hello@4c1h.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bayram tatili sonrasında bir araya gelerek proje toplantıları yapabiliriz.

 

Hepinize sevdiklerinizle geçireceğiniz sağlıklı, umutlu bir bayram dileriz.

Tatil dönüşünde yeniden görüşmek, konuşmak, üretmek üzere!

 

the 4C1H team
Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up