BLOG
06 Haziran 2017 Salı

İK iletişimi profesyonelleri güçlerini birleştirdi!

İK iletişimi profesyonelleri güçlerini birleştirdi!

Aralarında Domino’s, DeFacto, İNG Bank, CMC, Hayat Kimya, sahibinden.com, Netlog Lojistik, LCWaikiki, Colin’s, Finansbank, Etiya Bilgi Teknolojileri gibi pek çok kurumdan işveren markası, iç iletişim, kurum kültürü uzman ve yöneticileri vardı.

“İnsanla insan için çalışıyoruz” misyonu ile ilerleyen 4C1H’in kurucusu Pınar Yarar “Ben de eski bir iç iletişimciyim, bu görevdeki arkadaşları çok iyi anlıyorum. Hepimiz aynı işi yapıyoruz, “insan”a dokunuyoruz, kurum çalışanları için mutluluk dağıtıyoruz. Amacım tüm İK iletişimi profesyonellerini aynı platformda toplamak, neler yapıyoruzu konuşmak, anlatmak, aktarmak, farklı iş yapış tarzlarından farklı vizyonlar elde etmek. Beraber yapacak çok iş, elde edecek birlik duygusu var. Oluşturduğumuz networkle, etkileşim ve birbirinden öğrenme çağına ayak uyduracağız” diye açıklıyor kurduğu bu yeni oluşumu.

Her ay işveren markası konusuna gönlünü koymuş bir kurum tarafından üstlenilecek “the HR communicators” Etkinliği’nde yapılacaklar aslında belli, tüm İK iletişimi profesyonelleri bir araya gelerek;

  • Trendleri takip edecekler. Dünya’da ve Türkiye’de işveren markası ile neler yapılıyor haberdar olacaklar.
  • Birlikte projeler geliştirecekler. Hatta ilk projeleri belli, eğitim, çocuk, sağlık alanında gönüllülük projesi yapmak için kolları sıvadılar.
  • Network’leri genişleyecek, keyifli arkadaşlıklar elde edecekler.

Her ay gerçekleştirecekleri bu etkinliği dijitale de taşıyorlar, LinkendIn’de “the HR communicators” Grubu’ndan da sürekli iletişim halindeler.Ayrıca bir aplikasyon hazırlığındalar, her ay birarada olacakları gibi, birbirlerine de her daim ulaşabilecekler.

Bu community’den ne projeler çıkar!
Blog Yazıları

İletişim

 

Suadiye Mahallesi Öncü Sokak
Büyükhanlı Sitesi B Apt. No:2/1
D:14 Kadıköy İSTANBUL 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up