BLOG
15 Ekim 2018 Pazartesi

IK'cı Günlüğünde Bu Hafta: Değerler Günü

IK'cı Günlüğünde Bu Hafta: Değerler Günü

İsimlerimiz, cinsiyetlerimiz, unvanlarımız, yaşlarımız, fiziksel özelliklerimiz… Hepsi bizi bir diğerinden ayırt eden, bize ait olan vazgeçilmez özelliklerimiz.  Görünen özelliklerin yanında bir de görünmeyen, ancak bizi biz yapan daha önemli özelliklerimiz de var elbet: Alışkanlıklarımız, prensiplerimiz, yaşayış biçimlerimiz, kendi etik kurallarımız… Özetle; değerlerimiz.

Hayata IK profesyoneli penceresinden bakıldığında, biraz öncelikler biraz da mesleki deformasyon gibi sebeplerden, ‘değer’ kelimesini sistemler hemen kurum kültürleriile bağdaştıracaktır. Bu bağdaştırma ise çok doğru olacaktır; nitekim bir IK’cının günlüğünde neredeyse her gün yer alan yegane maddelerden biridir kurum kültürü ve kurum değerleri.

Öyleyse, güzel haberi verelim: Değerleri kurum çalışanları ile paylaşmak, hatırlatmak ya da özümsenmesini kolaylaştırmaya yardımcı olacak güzel bir gün var artık!

 18 Ekim Dünya Değerler Günü olarak kutlanıyor.

Kurum içinde yapacağınız birçok farklı etkinlik ile bu günü kutlayarak, korumaya ve yaymaya çalıştığınız kurum kültürünüzün vazgeçilmez parçası olan değerleri gündeme eğlenceli şekillerde getirebilirsiniz. Ya da hello@4c1h.com’a mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz! :) 

 18 Ekim’i takvimlerinize işaretlemeyi unutmayın!

Dünya Değerler Gününüz kutlu olsun.

 

 
Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up