BLOG
8 Ekim 2018 Pazartesi

Kültür Birikimi ve Hayaller

Kültür Birikimi ve Hayaller
İşler, güçler ve toplantılarla dolu takvimler, bir boşluk yaratarak görüşülmeye çalışılan arkadaşlar, gidilmeye çalışılan etkinlikler, yeni kararlar, yeni başlangıçlar, belki de vazgeçişler… Biz değişimin ve yeni dönemlerin habercisi sonbahara çok hızlı başladık, sizde durumlar nasıl? ☺️
 
2019 hızla bize yaklaşırken, 2018’de neler yaptık, neleri değiştirdik, neleri hayal ettik, hayal ettiklerimizin kaçı gerçeğimiz olabildi diye sık sık soruyoruz bu aralar kendimize. Cevaplarımız da bize hep şunu gösteriyor: Alışkanlıkları değiştirmek, konfor alanlarımızın sıcaklığından dışarı çıkmak çok zor ama bir o kadar da heyecan dolu.
 
Zorlandığımız noktadaysa şunu soruyoruz: Bugün konfor alanımızın içindekiler de bir zamanlar birer yabancıydı, değil mi? 
O zaman geçmişten gelen güzellikleri cebimizde tutarak daha da ileriye, yeni olana koşmaktan, yeni hayaller yaratmaktan korkmaya gerek var mı?
Peki birikimlerimiz, deneyimlerimiz ile zenginleşmek kadar güzeli var mı?
Elbette hayır! 🌟
 
Bu soruya ‘Hayır!’ derken, tecrübenin sesine kulak vermek her zaman daha güven verici oluyor diye düşünüyoruz.
O yüzden SRL Danışmanlık sponsorluğundaki the HR Communicators etkinliklerinin 12.’sinde Penti IK Direktörü Arda Üçer ile 70 Yıllık Kültür Birikimi ve Hayaller üzerine sohbet ediyoruz! 
 
Kendisi bize şimdiden güzel bir merhaba gönderdi bile! 📹 
 
Kimler 31 Ekim Çarşamba akşamı ATÖLYE’deki etkinlikte bizlerle birlikte hayaller, deneyimler ve kültür yaratmak üzerine konuşmak istiyor?
 
Katılım formu:
 
12. HR Communicators etkinliğimizde görüşmek üzere! 
Sevgiyle,Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up