BLOG
30 Ocak 2019 Çarşamba

the HR communicators #14 geliyor! Herkes hazır mı?

the HR communicators #14 geliyor! Herkes hazır mı?

Sevgili the HR communicators!
 
Kısa bir aranın ardından işte yeniden ve yenilenmiş halimizle buluşuyoruz! 
Neler mi değişti?

  • İçeriklerimiz değişti! Artık sunumlarımız ve sohbetlerimiz daha interaktif olacak, çünkü biz de içinde yaşadığımız etkileşimlerin ve karşılıklı öğrenmenin çağına ayak uyduruyoruz!
  • Katılımcılarımız değişti! İK profesyonellerinin yanı sıra sektöre ilgi duyan tüm genç üniversiteli arkadaşlarımız da bizimle birlikte olacak. Genç, dinamik ve rekabetçi bakış açılarını da aramızda görmek istiyoruz! 
  • Yerimiz değişti! Artık bir üniversitedeyiz! Çünkü gelişimin ve dönüşümün yeri olan üniversitelerde akademik ve kurumsal dünyaları bir araya getirerek daha çok öğrenmeyi hedefliyoruz!

Tüm bu yenilikleri yaşamak isterseniz, 2019’un ilk buluşması için hemen takvimlerinizde 19 Şubat, 19.30-21.30’u işaretleyin.
 
Tazelenmiş, daha interaktif ve daha dinamik bir şekilde ilerleyeceğimiz bu seneki etkinliklerimiz Bahçeşehir Üniversitesi, Beşiktaş Kampüsü Teras 212’de gerçekleşecek. Boğazın müthiş gece manzarasına karşı hem başarılarımızı hem başarısızlıklarımızı konuşacağımız the HR communicators konuşmalarımızın bu yılki ilk konuğu Makers Türkiye kurucusu Ongun Tan olacak. 
 
Kendisinin deneyimlerini ve bilgilerini aktaracağı bu konuşmanın gündemi ise son günlerin en popüler konularından: Çevik Öğrenme Çağında Girişimcilik ve İnovasyon

  • Artık yetkinlikler daha niş ve daha kolay erişilebilir bir halde. Peki bundan ne kadar faydalanabiliyoruz?
  • Yapay zekadan boş yere mi korkuyoruz?
  • Daha hızlı ve daha deneyim odaklı işler yapmak başarının yeni tanımı mı?
  • Girişimcilik ve inovasyon tüm bu çevik öğrenme kültürünün içinde nerede yer alıyor?

Ve daha birçok soruya hep birlikte yanıt arayarak, içinde yaşadığımız Çevik Öğrenme Çağı’nı 19 Şubat’ta masaya yatırıyoruz!
 
Tüm the HR communicators davetlidir!
* Etkinlik katılımı ücretsiz olup katılım durumunuzu bu linkteki formu doldurarak 18 Şubat tarihine kadar iletmenizi rica ederiz.
Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up