BLOG
22 Eylül 2017 Cuma

Bir İK Profesyonelinin Mutlaka Takip Etmesi Gereken Etkinlikler Listesi

Bir İK Profesyonelinin Mutlaka Takip Etmesi Gereken Etkinlikler Listesi

Sezon başlıyor! İK’cılar için enfes etkinlikler var. Hem bilgisini hem yetkinliklerini artırıcı hem de network geliştirici etkinlikleri senin için derledik. Haydi önüne sunulan bu etkinlikleri kaçırma...

the HR communicators

4C1H tarafından düzenlenen, the HR communicators Etkinlikleri'ne, sadece İK iletişimi (İç iletişim, kurum kültürü, işveren markası, çalışan deneyimi vs) konularıyla ilgilenen İK İletişim Profesyonelleri katılıyor. İletişimcilere özel bir community olarak konumlanan the HR communicators, 2 ayda 1 ATÖLYE // bomontiada’da gerçekleşiyor.

İletişimcilere özel etkileşim ve network amaçlanan bu toplantılarda, benchmarklar, İK yetkinliklerini geliştirici konular, çalışan deneyimi konulardan ilgili konuşmacı bahsettikten sonra katılımcıların soru-cevaplarıyla ilerlenebiliyor. Ardından katılımcılar kendi arasında sohbet ediyor, tanışmayanlar tanışıyor.  

29 Eylül’de 5.si gerçekleşecek bu etkinliğin detaylarını öğrenmek için kayıt formundaki bilgileri doldurman yeterli.

Daha önce yapılan etkinlikleri incelemek istersen 4C1H Blog 'tan göz atabilirsin.

www.4c1h.com

HR Dergi Zirveleri

İnsan Kaynakları bilgilerini pekiştirmek ve bu bilgileri deneyimli kişilerden dinlemek istersen, HR Dergi tarafından gerçekleştirilen zirveleri de kaçırma derim. HR Dergi zirveleri ile ilgili Detaylı bilgilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsin.

www.hrdergi.com

People Make the Brand

5. People Make the Brand Konferansı, daha önceki yıllarda olduğu gibi işveren markası alanındaki gelişmeleri ve trendleri, yerli ve global pek çok işveren markasının stratejik yaklaşımlarını seyircilerine sunmaya devam ediyor. Konuşmacılar çok iyi, detaylarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsin. Program henüz net değil ama etkinlik biletleri satışta. Konferans ise 24 Kasım tarihinde Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleşecek.

www.peoplemakethebrand.com

MCT İnsan Kaynakları Zirvesi

1995 yılından beri düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesinin 2018 takvimi henüz net değil. Yakında açıklarlar, aşağıdaki linkteki pop-up’taki Şimdi ve Sonrası/ Now Next sloganı pek bir merak ettiriyor doğrusu. MCT yine bir bombayla geliyor demek ki. Biz heyecanla bekliyoruz. Sen de arada linki tıkla, zamanı kaçırma!

www.insankaynaklarizirvesi.com

BONUS TRACK:)

Biraz ufkumuzu genişletelim değil mi? Sınırlarımızı aşalım, sadece Türkiye’de değil yurtdışındaki konferanslara fuarlara da bakalım. HR Tech World; 24-25 Ekim’de Amsterdam’da. 3 farklı ülkede gerçekleşen ve 120 farklı ülkeden katılımcının takip ettiği HR Tech World 24-25 Ekim tarihlerinde Amsterdam’da olacak. Girişimciler için ayrı bir kategorisi de var. Bizi en çok çeken sloganı oldu ve işte bu sebeple de ekip olarak oradayız! Detayları aşağıda bulabilirsin. Bir bakmışsın kendini Amsterdam’a gidiş-dönüş bileti alırken bulmuşsun...

www.hrtechcongress.com

 

Haydi yap takvimini, belirle hangi etkinliklere gideceğini. Ne de olsa sezon başladı değil mi?

 

Burcu Yucal
Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up