BLOG
20 Şubat 2019 Çarşamba

2019’un ilk the HR communicators’ı hızlı başladı!

2019’un ilk the HR communicators’ı hızlı başladı!
2019’un ilk, the HR communicators’ın 14. etkinliğini Bahçeşehir Üniversitesi ve COOP ekibinin destekleri ile dün akşam gerçekleştirdik. 100’e yakın the HR communicator’ın bizimle birlikte olduğu etkinliğin konuk konuşmacısı Makers Türkiye kurucusu Ongun Tan’dı. Kendisi ile Çevik Öğrenme Çağında Girişimcilik ve İnovasyon hakkında enine boyuna konuştuk.
 
İnsan Kaynakları ve iletişim profesyonellerinin yanı sıra, bu yeni etkinlik senemizde enerjimizi daha da yükseltmek ve yeni hikayeler yazmak adına aramıza yeni katılımcıları da davet etmeye karar vermiştik. Bu noktada, dün akşamki etkinliğin akademi dünyasından isimleri kurumsal hayatın profesyonelleri ile bir araya getirmiş olduğunu görmek ekip olarak hepimizi çok mutlu etti!
 
Ongun Tan’ın konuşması boyunca, değişen ve gelişen bir çağda, yaptığımız işlerde ve hatta kendi kimliklerimizdeki anlam arayışlarımızdan iş dünyasının yeni dinamiklerine kadar çok geniş yelpazede sohbet ettik. Sınırların sadece kafamızda olduğunu, yeteneğin ve öğrenmenin tanımının tamamiyle değişmeye başladığını, düşüncelerini ve hayallerini özgür bırakanların kazanacağı yeni bir çağa girdiğimizi uzun uzun konuştuk. Artık öğrenme sadece okullarla sınırlı olmadığından, hayat boyu ve deneysel öğrenmeden, deneyim biriktirmekten, fikirleri eleştirmekten ve eleştirilmekten, orijinallikten korkmamamız gerektiğini birbirimize hatırlattık.
 
Enerjinin işin %75’ini oluşturduğuna inanan bir ekip olarak söyleyebiliriz ki dün akşamki etkinliğimizde enerji %100’dü!
Katılan, destek olan, hikayelerini paylaşan her bir the HR communicator’a çok teşekkür ederiz!
 
the HR communicators #15’te görüşmek üzere!Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up