BLOG
25 Aralık 2019 Çarşamba

2020'ye daha da büyüyerek giriyoruz!

2020'ye daha da büyüyerek giriyoruz!

2020’ye girmemize sadece 1 hafta kaldı! Yepyeni bir dönem, hikayeler ve heyecanlar bizi bekliyor.

Giderek büyüyen 4C1H takımı olarak hazırlandığımız bu yeni seneye yepyeni markalarımızla giriyoruz. İşte takımın yeni işleri!

Herkes hoş geldi!

 

VitrA işveren markasına yeni bir bakış ve çalışan deneyimi iletişimi!

Eczacıbaşı Holding bünyesindeki VitrA, bu sene hikayemizin kesiştiği markalarımızdan. Yıllardır estetik ve ilham veren bir banyo kültürü yaratan VitrA, işveren markasında da yepyeni bir deneyimle geliyor! Çalışan deneyimi çatısı altında çalışacağımız işveren markası projeleri için şimdiden çok heyecanlıyız!  VitrA ile 4C1H, ilham veren işler yapacak!

Penti’nin Ritmi ile 3. sene, bu müzik hiç susmasın!

Penti’nin Ritmik hikayesinde 3.senemize giriyoruz! Bu sene içinde aldığımız ödüller, ortak olduğumuz heyecanlar sayesinde, Penti’nin işveren markası ve çalışan deneyimi yolculuğunda hızımızı hiç kesmeden devam ettiriyoruz! Penti’nin Ritmi hep bizimle!

Opet ile aday deneyimi iletişimi!

Bu yılın son günlerinde takımımıza katılan markalarımızdan biri de Opet! Aday deneyimi iletişimi ile ilgili kollarımızı sıvadık, hayal gücümüzü çalıştırıyoruz!

Bizim Toptan’a dinamik bir işveren markası ve LinkedIn İletişimi!

Türkiye’nin en büyük perakende market zincirlerinden Bizim Toptan, bu sene yolumuzun kesiştiği ve çok da sevdiğimiz iş ortaklarımızdan biri oldu! Markanın ruhuna uygun çalıştığımız ve çok yakında lansmanı yapılacak işveren markasının kurgusunu ve senelik iletişim takvimini birlikte çalışıyoruz. Kasım ayından itibaren de markanın LinkedIn iletişimi konusundaki çözüm ortağıyız! Kanalımıza abone olmayı unutmayın... :)

BriSA Gönüllü Kültür Elçileri’ne iç iletişim danışmanlıği!

Daha önce OH Be! dijital dönüşüm iletişimini birlikte yürüttüğümüz BriSA ile bu sene de Aksaray’daki fabrikadaydık! Japon Bal Arıları, Samuraylar ve Nefer Ol’lardan oluşan kültür elçileri iç iletişim konusunda çığır açarlarken, biz de onlarla birlikte eğlenceli aktiviteler düzenledik, projelerimizi planladık. İhtiyaçları olan her anda onlarla iletişim kurarak çok sıkı bir takım haline geldik! Elçilerimizi seviyoruz!

Magmaweld’e çalışan deneyimi tasarımı!

Bu seneki şehir dışı markalarımızdan biri de Magmaweld! Markanın çalışan deneyimini A’dan Z’ye tasarlıyoruz. Anketler, odak grup görüşmeleri, üst yönetim ile birebir yapılan görüşmeler neticesinde, işveren markasını geliştireceğiz. Yeni iş ortaklığımız için 2020’de yolumuz sık sık Manisa’ya düşecek! Bekle bizi Ege!

Esas Gayrimenkul ve yeni yolculuk!

Türkiye’nin özel sermaye, gayrimenkul, girişim sermayesi ve sermaye piyasası 2020’deki iş ortaklarımızdan! Odak gruplarla markaya özel geliştireceğimiz işveren markası ve çalışan deneyimi projeleri için kolları çoktan sıvadık! Çok Esaslı işlere hazırız!

Gileadlı Olmak İşte Bu! 2. senesine giriyor!

Geçtiğimiz ağustosta Gilead Sciences Türkiye’nin işveren markası olarak duyurduğumuz #GileadlıOlmakİşteBu ile ikinci senemize giriyoruz. Gileadlıların çalışma hayatını güçlendirecek projeler için çalışmaya devam ediyoruz! Gilead ve 4C1H’nin takım ruhu, işte bu!

Boston Scientific ile dönem sonu toplantısı!

Henüz tanıştığımız Boston Scientific ile 2019 yıl sonu toplantısının görsel ve sözlü iletişimini çalıştık! Yeni yılda da birlikte çalışmayı hedefliyoruz!

the HR communicators #19 geliyor!

3 senedir gözümüzün bebeği olan the HR communicators, 2020’nin ilk ayında 19.su ile geliyor! Detaylar için bizi izlemeye devam edin, çok yakında bir aradayız!

the 4C1H team
Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up