BLOG
Wednesday, December 29, 2021

2022’ye Girmeden Kısa Bir Değerlendirme

2022’ye Girmeden Kısa Bir Değerlendirme

“Geçen yıl sana bilmen gerekenleri söyledi. Bu yıl harekete geçme zamanı! Yeni yılınız kutlu olsun!"

-Richie Norton

2021 hepimize çok şey öğretti. Öğrendiklerimiz de bizi 2022 için fazlasıyla hazırladı. İyisiyle kötüsüyle şimdi 2021 ile vedalaşmak için hazır ve hatta heyecanlıyız. Yılın son blog yazısında gelin geçirdiğimiz yılı kısaca değerlendirelim.

Covid-19 liderlik yapma şeklimizi tamamen değiştirdi. Artık çevik ve duyarlı liderlik yapmamız, kaosu adeta kucaklamamız bekleniyor. Marka amacını benimsemek ve kurumsal değerleri yeni durumlar karşımıza çıktıkça adeta bir şablon gibi kullanabilmek gerekiyor. Dürüst olalım kulağa geldiği kadar kolay değil ama yıl boyunca birlikte çalıştığımız markalarda karşılaştığımız başarılı liderler insanlığa olan umudumuzu tazeledi.

Geçtiğimiz yaz İVME adını verdiğimiz (İnovasyon, Verimlilik, Motivasyon ve Etkileşim) ve hibrit düzen ile ilgili öngördüğümüz trend ve projeleri içeren çalışmamızı müşterilerimiz ile paylaştık. Hibrit ve uzaktan çalışma modelleri 2022’de de şirketlerin gündeminde olmaya devam edecek. Çalışma modeli değişimi ile ilgili yıl boyunca yaptığımız projeler bu esnek çalışma kültürünün çalışan bağlılığına katkısını bize tekrar gösterdi.

İşveren markası, çalışan deneyimi, kurumsal kültür hakkında birlikte çalıştığımız markalarla bu yıl çok güzel işler yaptık. İşin geleceği ve çalışan deneyimi trendleri söz konusu olduğunda sizlerle hem burada hem de söz aldığımız farklı mecralarda düşüncelerimizi heyecanla paylaştık.

2021 beşinci yılımız olduğu için bizim için ayrıca özel bir yıl oldu. Beşinci yılımızda ekibimizi büyütmeye devam ettik, yeni markalarla bizi gururlandıran projeler ürettik. Çok şey öğrendik, bildiklerimizi keyifle paylaştık. Bu blog ve sosyal medyamızda sizlere sürekli insan kaynakları ve çalışan deneyimine dair bildiklerimizi ve öğrendiklerimizi aktardık.

Sezen Aksu’nun şarkısında dediği gibi, “şimdi yeni şeyler söylemek lazım”. O zaman bu eskimeyen şarkı size yeni yıl hediyemiz olsun. Yeni yılınızı şimdiden kutluyor, tüm sevdiklerinizle güzel bir yıl geçirmenizi diliyoruz. 2022’de yeni ve farklı içeriklerle buluşmak üzere!
Articles

Contact

Suadiye Mahallesi Öncü Sokak
Büyükhanlı Sitesi B Apt. No:2/1
D:14 Kadıköy İSTANBUL 

You may contact us via hello@4c1h.com
or by filling the form below:
    Follow on Linkedin     Follow on Youtube     Follow on Instagram
up