BLOG
31 Mart 2022 Perşembe

Bahar Aylarında Çalışmakta Zorlananlara Tavsiyeler!

Bahar Aylarında Çalışmakta Zorlananlara Tavsiyeler!

Bahar Aylarında Çalışmakta Zorlananlara Tavsiyeler!

Yazın habercisi baharın da gelmesiyle güneş kendini iyice göstermeye başladı! Güzelleşen havalarla birlikte çalışmak bazılarımız için zorlaşabilir… Hafta sonu planlarımızı beklerken tempolu geçen iş günlerini kolay atlatmak adına sizin için birkaç önerimiz var.

Hoş geldin bahar diyor, keyifli okumalar diliyoruz!

Yürüyen Toplantılara Ne Dersiniz?

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Yürüyen Toplantılar sayesinde artık çalışırken de güzel havanın tadını çıkarabiliriz! Bu toplantıları hayatımıza dahil ederek telefonunuza indireceğiniz toplantı uygulamaları ile en yakın yürüyüş alanında toplantılarınıza katılabilirsiniz!

Yolculuk Zamanı!

Uzun zamandır gitmenin hayalini kurduğunuz yerlere yolculuk planlaması yapmak için şahane zaman! Bir hafta sonu kaçamağı da olsa yolculuk gününe yaklaşıyor olmak yoğun geçen haftalar için motivasyon kaynağı olabilir!

Fazlalıklardan Kurtulun!

Bahar temizliği zamanı geldi çattı! Evdeki ya da ofisteki çalışma ortamınızdan başlayacağınız temizlikle çevrenizdeki fazlalıklardan kurtularak bahara taze bir başlangıç yapabilirsiniz!

Bitkileri Hayatınıza Dahil Edin!

Kendimize vakit ayırırken evimizdeki diğer canlıları da unutmamak gerek. Zihin sağlığını koruma, konsantrasyon artırma, hava kalitesini iyileştirme gibi birçok faydası bulunan bitkileri, evinizin belli yerlere yerleştirerek güne sağlıklı başlayabilir, bahara hoş geldin diyebilirsiniz! 

Tolstoy’un da dediği gibi: “Bahar planlar ve hayaller mevsimidir.” Biz de çalışanlar olarak, bu yollar sayesinde hem planlarımızın keyfini çıkarabilir hem de tempolu iş hayatımız için kendimizi motive edebiliriz!

Pelin Teksin

Content & Account Manager
Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up