BLOG
31 Aralık 2019 Salı

Yepyeni hikayelerinle gel 2020! Mutlu seneler!

Yepyeni hikayelerinle gel 2020! Mutlu seneler!

Biten seneyi düşündüğümüz, özsaygı, kariyer, ilişki muhasebeleri yaptığımız, bazen faturaları kendimize kestiğimiz bazen de kendimizi pek bir takdir ettiğimiz; yılın hem hafif hüzünlü hem de pek bir heyecanlı o zamanına hoş geldiniz!

4C1H ekibi olarak, biz de bu dönemin büyüsüne kapılmış durumdayız, biten yıla dört bir yandan kişisel analizlerimizi yaparak hazırlanıyoruz. Peki sevgili 4C1H’mizin yılı nasıl geçti, ekip olarak neler yaptık dediğimizdeyse de kalbimizden geçen ilk his, her geçen gün daha da kenetlenen, doyuma ulaşan bir ekip olduğumuzu görmekten duyduğumuz keyif!

2019’da birçok yeni marka ile yolumuz kesişti. Sayısız yeni hikayeye ve kalbe dokunduk. ‘Neden her gün bu işe geliyoruz, anlamı ne?’ dedik, dedirttik. Öğrendik, cesaret ettik, kırıldık, düştük, kalktık, koştuk, ödül aldık, gururlandık, alkışladık, çalıştık, yorulduk, dinlendik. Kısaca hayatı ve anları dolu dolu yaşadık.

2020 bize ne getirirse getirsin, yolumuzda yürümeye devam edeceğiz. Yeni iş ortaklarımızla, coşkumuzla, motivasyonumuzla ilerlediğimiz yolculuğumuzu çok seviyoruz. Bu yıl bize çok iyi gelecek, inanıyoruz!

Yolumuzun bir yerlerde kesiştiği siz sevgili dostlarımıza da, kendi hikayelerinizi yazacağınız eşsiz yolculuklarınızda, harika anılar biriktireceğiniz bir yıl diliyoruz!

Mutlu seneler!

 

the 4C1H team

 
Blog Yazıları

İletişim

Suadiye Mahallesi Bağdat Caddesi

No:399/B K:1 D:1

Kadıköy/İstanbul

 

Formu doldurarak veya
hello@4c1h.com email adresi ile bize ulaşabilirsiniz.
    LinkedIn’de takip et     Youtube'da takip et     Instagram'da takip et
up